Top 5 tipov pre výber správneho páru pánskych ponožiek

Top 5 tipov pre výber správneho páru pánskych ponožiek

Pánske veselé ponožky sú veľmi často prehliadanou položkou spodnej bielizne a nevenujú sa im úplnú pozornosť, ktorú si zaslúžia pri obliekaní oblečenia.

Prečo sa zdá, že ich muži držia s tak malou úctou, je to zmätenie.

Zvyčajne ide o doplnkové vybavenie, ak vôbec, a často sa považujú za praktickú funkciu mať niečo medzi nohou a topánkou.

Avšak muži, ktorí si uvedomujú viac módy, a ktorí oceňujú vlastnosti jemného páru značkových ponožiek, sa budú rozprávať s rozpakmi o tom, ako sa im niekedy podarilo dostať, iba s hrstou opotrebovaných a vyblednutých základných ponožiek.

Pre nich sú teraz súčasťou spoločenstva mužov, ktorí vedia oceniť, aký rozdiel môžu mať pri plnení harmonického oblečenia.

Dobrý pár ponožiek je ako prsteň pre manželstvo.

Dopĺňajú balík a dokážu zviazať celý vzhľad dokopy v tom zmysle, že majú zmysel.

Ale môžu zlomiť alebo rozbiť.

Nejde iba o kúpu ponožiek, ktoré sú drahé a majú módny návrhársky štítok.

Existujú ponožkové etikety, ktoré treba dodržať, ak sa chcete uistiť, že sa nevyhnete trápnym faux pasom a urobíte správne rozhodnutia, ktoré skutočne zvýšia kredit celkového vzhľadu.

Preto som sa rozhodol, že to, z čoho by veľa mužov profitovalo, je jednoduchý zoznam mojich piatich najlepších tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere správnych rozhodnutí pri nákupe pánskych ponožiek.

Tie, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa chybám, aplikovať správnu etiketu a umožniť vám nosiť ponožky, ktoré priťahujú oblečenie dohromady, či už ide o šikovný alebo neformálny vzhľad.

Tu je mojich päť najlepších tipov, ako si vybrať správny pár ponožiek.

veselé ponožky

kvalita; to je kľúč k nákupu akýchkoľvek ponožiek a po tom všetkom sú to pravdepodobne najneužívanejšie odevy, ktoré budete nosiť.

Väčšina z nás strávi najlepšiu časť 12 hodín denne chodením okolo rovnakých ponožiek, a preto potrebujete tie, ktoré sú na túto prácu.

Nízke kvalitné ponožky čoskoro začnú strácať farbu a vyzerajú špinavo, takže z dlhodobého hľadiska je to lacnejšie.

tkanina; Existuje niekoľko bežných textílií používaných na výrobu ponožiek, ako je vlna, bavlna, bavlnené zmesi, kašmír, hodváb a dokonca aj bambus, z ktorých každá má na sebe niekoľko výhod.

Bavlna je pravdepodobne najpoužívanejším materiálom pre ponožky a poskytuje ľahký, chladný a prirodzený pocit, vďaka čomu je obľúbenou voľbou pre väčšinu prípadov.

Stojí za to hľadať bavlnené ponožky, ktoré sa miešajú s modálom, ktorý je vlákninovým extraktom z drevnej celulózy.

Táto prírodná surovina poskytuje bavlnené ponožky jemnejší a hodvábny vzhľad a zároveň zlepšuje pohodlie, pretože je veľmi priedušná a savá.

Ak máte radi bavlnené ponožky, budete rovnako spokojní s ponožkami vyrobenými z ľahkého, hebkého a hodvábneho pocitu z bambusu, ktorý je 4-krát absorbčnejší ako bavlna.

Ak však hľadáte oveľa ťažšie nosenie, ťažšia a teplejšia ponožka, potom by ste mali zvážiť použitie vlny, zmesi vlny alebo kašmíru.

S týmito musíte byť opatrní, pretože zvyčajne potrebujú väčšiu starostlivosť, preto venujte pozornosť etikete prania a starostlivosti.

farba; pravdepodobne najdôležitejším faktorom na dosiahnutie správneho celkového vzhľadu je farba vašich ponožiek.

Cieľom hry je hladko spojiť hornú a dolnú polovicu a harmonicky ich spojiť s ponožkami.

Vždy je vhodné vyskúšať si akékoľvek inteligentné formálne ponožky podľa farby vašich nohavíc, ale snažte sa ich presne nezhodovať.

Často je lepšie nechať ľudí vidieť, že majú inú farbu ako nohavice, ale farbu, ktorá sa nachádza v podobnom spektre.

Odvážne a žiarivé farby by mali byť vždy vyhradené na bežné nosenie a môže byť veľkou zábavou kontrastovať farby so všetkým, čo máte na sebe.

Ak sa však necítite tak statočne, vždy pracujte na tom, aby ste ich prispôsobili hornej polovici vášho oblečenia,

Obyčajný alebo vzorovaný; všeobecne hladké ponožky fungujú najlepšie s inteligentným formálnym oblečením a tam, kde holé alebo vzorované vzory môžu byť celkom dobre zladené s bežným oblečením.

Tipom je nezavádzať príliš veľa vzorov a spravidla chodiť po vzorovaných ponožkách iba vtedy, ak je väčšina vášho neformálneho vzhľadu holá a naopak.

Jedným slovom opatrnosti je však vyhnúť sa vzorovaným ponožkám dohromady, ak máte na sebe silne vzorované nohavice.

Bolo by oveľa lepšie ísť s hladkou ponožkou v inštancii.

Inteligentné alebo príležitostné; nikdy ich nemiešajte a vždy držte s inteligentnými ponožkami pre formálny vzhľad a príležitostné pre neformálny vzhľad.

Dve veľké veci nie sú komické ponožky a biele ponožky, ktoré by ste si mali udržiavať dobre a skutočne mimo dohľadu v taške na cvičenie.

Ako sa športové ponožky líšia od seba

Športové ponožky sú teraz uznávané rovnako dôležité ako športové topánky.

Správne atletické ponožky môžu poskytovať pohodlie, kontrolu vlhkosti a teploty, ako aj absorpciu nárazov.

Ponožky sa teraz považujú za nevyhnutné pre väčšiu výdrž a lepší výkon.

Rôzne športové ponožky majú rôzne vlastnosti z jednoduchého dôvodu, že rôzne športy zahŕňajú rôzne pohyby a predstavujú rôzne riziká. V súčasnosti existuje toľko druhov ponožiek, ako sú druhy športov. Stále existujú ponožky generického typu, ale existujú aj ponožky špecifické pre šport, ako sú ponožky na baseball, basketbal, futbal, beh a lakros. Ako sa tieto ponožky líšia? Záleží vôbec na rozdiele? Pozrime sa na to.

Futbalové ponožky

Futbal je hra, v ktorej je bežný beh a tvrdý kop normou. Keďže táto hra predstavuje riziko pre holene, sú futbalové ponožky navrhnuté tak, aby sa dostali až nad teľatá a aby chrániče holení zostali na svojom mieste. Futbalové ponožky nemajú na nohách toľko vypchávky ako basketbalové ponožky a sú spravidla ľahšie, aby boli priedušnejšie. Tieto ponožky tiež prichádzajú s hladkým a plynulým dizajnom špičky, aby poskytovali pohodlie pri kopoch. Medzi najobľúbenejšie futbalové ponožky patria ponožky Nike, Puma a Red Lion .

Basketbalové ponožky

Basketbal si vyžaduje veľa behu po kurte a značné skoky. Pretože šport je na chodidlách dosť tvrdý, moderné basketbalové ponožky sú navrhnuté nielen na to, aby odvádzali vlhkosť z nôh, ale aby poskytovali ďalšie čalúnenie okolo kľúčových oblastí chodidla, ktoré sú zaťažené nárazom kvôli tvrdým pristátiam. Tlmenie je hrubšie na chodidlách, najmä na pätách a na nohách. Dobre navrhnutá podpora oblúka je tiež bežnou črtou basketbalových ponožiek.

Baseballové ponožky

Baseball zahŕňa značné behanie a kĺzanie po nečistotách. Baseballové ponožky sa dodávajú v celej dĺžke, aby zakrývali a chránili holennú časť počas kĺzania. Tieto ponožky sú spravidla ľahké, aby boli priedušné. Sú tiež navrhnuté tak, aby zabránili znečisteniu a bahnu.

Ponožky na volejbal

Volejbal vyžaduje kolennú podložku na tlmenie kolien pred nárazom kolenného kopu. Volejbalové ponožky siahajú až po kolená a nosia sa pod kolennými vankúšikmi. Pretože sa šport väčšinou hrá v interiéri, volejbalové ponožky sú navrhnuté tak, aby sa ochladili tým, že sa vytvoria ako ľahké, pružné, priedušné a pohodlné.